Андрій Лантвойт:
"З приводу сьогоднішніх акцій протесту!"
Дайте мені відповідь, чому сьогодні людина, котра через гучномовець керує євробляхарями, а саме так все організовано, має вирішувати за мене, коли мені їхати, а коли стояти та чекати.

Чекати на що? Поки це кодло, не сплативши податки, не оформивши поліс страхування, не пройшовши елементарний тех огляд, не отримає безкоштовне розмитнення свого хламу?

З якого дива воно має бути безкоштовне?

Є закон! Всі ми маємо рівні права та можливості. Чому зграя «найрозумніших» вирішила, що може нехтувати ними?

Чому працівники поліції (нової ) не можуть надати мені можливості проїхати?

А лише просять заспокоїтися і не злити тих бляхарів, котрі наносять пошкодження моєму авто, блокуючи мені рух на проїжджій частини! Хто з нас платить податки?

Чому ви, бляхарі, так організовано створюєте незручності простим українцям, при цьому не сприяєте виявленню ваших колег, виродків, які спричиняють ДТП, інколи летальні, і зникають з місця пригоди?

Ви сьогодні заблокували моє авто, тому що я їхав не в черзі ? А в який момент і на підставі чого ви вирішили, що маєте право створювати ці черги?

Хто з вас вирішив, що ви маєте право так вчиняти? Хто надав вам такі повноваження? Я відповім за вас – це відчуття безкарності. Ви не реєструєте свої зламки, тому і зникаєте з місць ДТП, не оформлюєте страхові поліси, вас бояться на дорогах прості українські автомобілісти.

Але не забувайте цифри: ви вважаєте, що вас сотні тисяч, але українських зареєстрованих автомобілів мільйони, і сьогодні ви перетнули ту межу, до якої не варто було навіть наближатися.

Ви сьогодні спричинили незручності тисячам українських водіїв, які до вас відчувають лише ненависть.

Предложите новость
avtoe@i.ua
+38 050 249 09 09
+38 073 249 09 09
+38 093 249 09 09
+38 096 249 09 09
+38 097 249 09 09
+38 098 249 09 09
г. Киев, проспект Степана Бандеры, 14б